Nowa, wielka przestrzeń w trzy dni


 

 

PRODUCENT STOLARKI ALUMINIOWEJ – TARASY PIOTROWSKI

NOWA, WIELKA PRZESTRZEŃ W TRZY DNI 

Często nie zdajemy sobie sprawy jak szybko możemy przekształcić i powiększyć przestrzeń naszych domów i mieszkań. Dotychczas rzadko wykorzystywane tarasy i balkony stają nagle się ulubionymi miejscami odpoczynku i relaksu całej rodziny. Wystarcza zwykle trzy dni aby zmienić zimny i wietrzny a czasem także pełen hałasu balkon w cichy, ciepły azyl dla każdego. Przez cały rok pełen światła .

Specjalizujemy się w zabudowie wszelkiego rodzaju balkonów, werand, tarasów, carportów oraz ogrodów zimowych z systemów profili aluminiowych. Firma Tarasy Piotrowski działa nieprzerwanie od 2007 roku realizując od tego czasu kilkaset zabudów – z tego znaczną część zrealizowaliśmy w innych krajach Unii Europejskiej.

Zabudowany  taras czy balkon zdecydowanie polepsza walory użytkowe i estetyczne nieruchomości – a także zwiększa trwale jej wartość.

Nowością w tego typu rozwiązaniach  jest możliwość użycia doskonałych jakościowo aluminiowych profili z termoizolacyjnym wkładem wykonanym z tworzywa polimerowego. Stosowane przez nas profile są trwałe, estetyczne i zapewniają spełnienie wszelkich wymogów jakościowych. Stosujemy systemy aluminiowe zarówno polskich jak i unijnych producentów.

 

Tarasy Piotrowski realizuje zlecone inwestycje na terenie całej Polski – jednak z uwagi na siedzibę firmy zdecydowana większość przypada na region dolnośląski.